XaiJu
ubarefeet
ubarefeet

patreon


We need a time...

EN:  Hi everyone. I want to inform you that we will have to stop working on the game for the next year.after I look at the reviews and your desire. Already in the game is ready for the main part, but did not finish the visual and technical aspects. If I can be supported, then we will succeed. Let's see if I can start a new project in a year, but for now I wish you guys good luck! 


RU: Привет всем. Хочу сообщить, что придется прекратить работу над игрой на ближайший год.после я посмотрю на отзывы и ваше желание. Уже В игре готова уже основная часть, но так и не доделаны визуальные и технические моменты. Если меня смогут поддержать, то у нас все получится. Посмотрим может быть я начну через год новый проект, а пока желаю вам удачи, ребята!


More Creators