XaiJu
ango76
ango76

patreon


Sadness

My smartphone is dying.. it doesn’t work anymore.

Sadness

Comments

Aaawww

Alizar Kazam

Ага, и лучше не спрашивать его, почему он такой грустный, есть риск провонять печалью)

ANGO76

скунс который пахнет нытьем ? )

Koul Fardreamer

Два года продержался, обычно телефоны у меня жили до 4-5 лет.

ANGO76

Ох 😢 Жаль это слышать. Поломка гаджетов - это всегда так грустно.. и так не кстати(

Gran8

Unfortunately it can’t be fixed, only to buy the new one.

ANGO76

Oh no! D: Cheer up sad Smartphone! I hope you're able to have it fixed or upgraded easily.

Tsarin


More Creators