L:
Doing a redraw of old Serban sprites and listening an audiobook. I'm not sure if you interested in watching of redraw, but we want to listen the book so bad and we don't want people who are listening it too to miss it xD
So join if you like!
Перерисовываем старые спрайты Сербана и слушаем кинговский "Институт". Не уверена, будет ли вам интересно смотреть на редроу, но мы ужасно хотим послушать книгу и не хотим, чтобы те, кто слушает её вместе с нами, что-то пропустили xD
Так что присоединяйтесь, если желаете!
LINK: https://picarto.tv/Lingrimm/4752c340e0ad529231f9ab70b2111b2c