L:
UPD Guys, thank you very much for coming! I'll upload updated Drobeski sprite asap :)
From 17:00 to ???, Moscow time GMT+3.
We'll be drawing Drobeski sprite and listening Duma Key as yesterday.
This time we are streaming together with LiLaiRa!
C 17:00 до ???, по московскому времени.
Будем рисовать спрайт Дробески и слушать Дьюма-Ки, как и вчера.
В этот раз мы стримим вместе с LiLaiRa!