L:
For now we're working on the script and relaxing before 16th of January, playing RDO with friends. But it doesn't mean we have nothing to show~
Here is the first work of our animator, fjorge! We're incredibly happy with the result :O
Пока мы работаем над сценарием и расслабляемся до 16-го января, играя в RDO с друзьями. Но это не значит, что нам нечего показать~
Это первая работа нашего аниматора, fjorge! Мы безумно довольны результатом :O