Please note: Patreon doesn't show you full-res picture unless you'll click on a preview. Without that click, only a recompressed image is being shown.
So, a small side project. Hopefully one day I will return to the Dogs and the way they detain the escapee.
If you have any ideas on the subject, please speak up!
Итак, маленький побочный проект. Надеюсь, когда-нибудь я вернусь и к Псам, а также тому, как они совершают задержание беглеца.
Если у вас есть какие-то идеи по теме, высказывайтесь!