ATTENTION!
The last letter of February with the remaining rewards (for the highest tiers) has been sent.
Please, make sure you've received it! If by any chance you haven't or if you've received wrong rewards, contact me, we'll correct this mistake.
🤍
• • •
ВНИМАНИЕ!
Последнее письмо февраля с оставшимися наградами (для высоких тиров) было разослано.
Пожалуйста, убедитесь в том, что вы его получили! Если по какой-то причине письма нет или пришли не те награды, дайте знать, всё разрулим.🤍
Er.Pytyu
2022-07-31 07:01:44 +0000 UTC