T____T i might never finish it, coz i have one thousand WIPs and commissions at the moment1! (and also i hate it a bit) I liked the idea of an ascension ceremony for Ash and maybe a bit comforting session after, but somehow i screwed it t____t
Comments
Ахаха, велкам, окошки для ора #7 и #12 всегда свободны и ждут вас♥️😚
2019-05-12 07:49:45 +0000 UTC
я наконец-то вспомнила что я до сих пор не подписана на ваш патреон и я НЕ РАЗОЧАРОВАНА. пойду штоль покричу в окошко
2019-05-11 17:04:32 +0000 UTC
I love seeing your more raw, in-progress sketches 😍