Вторая часть получилась .. чуть странная. Думаю надо было все же не торопиться с ней, а больше времени продумать, но можно в будущих частях больше продумать, если вам интересно. ............................... The second part turned out... a little strange. I think me should have taken our time with it and given it more time to think through it. But I'll think more about it in future parts, if you're interested.