XaiJu
ango76
ango76

patreon


Not ok

I’m lil sick today, seems I catched a cold. But I’m at home, I think I’ll be alright soon.

Not ok

Comments

Спасибо большое за пожелания. Будем стараться! ^_^

Morkleb

Уже в процессе) Вы там тоже лечитесь, поправляйтесь.

ANGO76

Лечись Анго. Простуда зло. У меня вот доча и жена уже болеют, думаю я буду следующим >_>

Morkleb

ooof Ango. I hope you feel better soon.

Raptorzs

He has only pasta, but yes, he needs a soup)

ANGO76

Oh no! Hopefully it doesn't last long. Henry could use some soup.

Tsarin


More Creators