XaiJu
ango76
ango76

patreon


315

I’m not in the mood again. Well, I hope it’s not for long

315

Comments

What an interesting piece. I can feel the frustration, but at the same time it is a very handsome sketch! Henry looks very good in that outfit. x3

Tsarin

Нууу.. тогда надо б скетч подкорректировать

ANGO76

я бы покрасил набросочно

Koul Fardreamer

впрочем ничего нового)

Koul Fardreamer

Надеюсь, что не на долго, и всё наладится) Веселей, скоро лето =)

Gran8

Съешь вкусняшку, посмотри какое нить кино что любишь и я надеюсь настроение вернётся!

Morkleb


More Creators