XaiJu
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БРОКЕРИ В СПОР С БРЕЙКА!

Успяха ли брокерите да ме убедят да си сменя мнението за имотите?

БРОКЕРИ В СПОР С БРЕЙКА!

Comments

Киро въобще не е прав, а тия момчета не могат да си защият тезата. Той и Киро не ги оставя де :D. Както и да е, живи и здрави. Не е лошо да се погледне и малко статистика, ситуацията няма нищо общо с 2008 година. Ще го разберете :). Чакайте да си паднат имотите и балона да се спука. Киро гледа само от едан страна, а има много други страни.

Petar Nikolov

Момчета и до утре да ви обяснява бат Киро няма да го разберете,по простата причина че вие сте в системата а този човек,избира кога да влиза и да излиза от нея. Обяснете ми кой нормално работещ човек ще успее да исплати 200 000 хиляди евро от периот за 30 години, за апартамент смятайте, но за да ви ги дадат тези пари вие сте принудени да заложите нещо ваше,ваше бе!!! Нещо което е твое притежание,докато по същото време ти дават не мъчени пари напечатани така и сега да се върнем на 30те години периот с определена вноска хорааа!човека иска да ви обясни че те са добри в времето този път дано да сте ме разбрали по този начин се се завземат цели държави,говорим за един човек който иска да си купи додобен апартамент,айде сега го умножете по ХИЛЯДИ хора и ще видите цялата картинка ако имате акъ де!!!!!!!!!!!!!

Georgi Manolov

Все пак има полза от тези 2 лумпена(брокери) и тя е: че със начина им на изказ, количеството "знания" и др. такива, ще убеди тези които се колебаят дали да инвестират или не, дали да им ползват услугите или не,че са най-малкото НЕНУЖНИ и даже опасни когато дават "умен" съвет на някой какво да прави с парите си или имотите си :) Мерси Бате Киро че отваряш о§ите на хората, може би трябва да поканиш още такива идиоти от различни сфери, за да можеш по-лесно да убеждаваш и доказваш на хората че си прав за всичко което говориш, точно както в Цирка се смеем на клоуните, така и аз се смях на тези "умници" :):):)

Венелин.


More Creators