We finished linework for all commissions, it was unpredictably quick, haha!
Thank you very much for watching~
ENG
Guys, we're planning to stream drawing commissions today. It will be a cozy streaming, because today is a rainy day and we're feeling a bit drowsy. No voice, no music - just unhurried drawing and audiobook (we're listening Duma Key by Stephen King - you can mute us if you want).
You're welcome! Don't forget to read our updated rules.
RUS
Ребята, мы планируем сегодня постримить рисование комишек. Стрим будет уютным - сегодня пасмурный дождливый день, и мы чувствуем себя очень сонно. Никакого голоса, никакой музыки - просто неспешное рисование и аудиокнига (мы слушаем Дьюма-Ки Стивена Кинга - можете замьютить, если хотите).
Добро пожаловать! Не забудьте прочесть наши обновлённые правила.