XaiJu
lingrimm
lingrimm

patreon


Under the Belltree (WIP)

ENG

G: I was super happy to draw some colorful stuff, like the Cemetery and Tents, but now I'm working on the black and white backgrounds again!
Here is the... door. And it's obviously locked.

RUS

Г: Я была очень рада заниматься цветными фонами, вроде Кладбища или Палаток, но теперь я снова возвращаюсь к работе над черно-белыми фонами.
А вот и дверь. И она, очевидно, заперта.


Updated!

Under the Belltree (WIP) Under the Belltree (WIP)

More Creators