Let's...
Added 2019-10-14 15:44:06 +0000 UTCTalk about things. Tell us what was your favourite part of the DLC? Did you like Grullo or maybe you liked Candy more?
We will be glad to hear your thoughts! Don't be afraid of spoilers, this is Patreon and we can't avoid them anyway xP
RU
Давайте поболтаем про DLC. Вам понравился Грулло или, может быть, больше приглянулась Конфетка? Мы будем рады послушать ваши мысли на этот счет! И не бойтесь наспойлерить другим, в конце концов избежать спойлеров в рамках этого Патреона очень сложно. xP