XaiJu
lingrimm
lingrimm

patreon


It's gonna be OK [THE LAST TEST + RELEASE DATE]

L: 

RUS

Ну что ж, ребята, мы на финишной прямой! 

Мы планируем релиз ремастера 13-го октября, и мы все еще дико нуждаемся в вашей помощи. Все иллюстрации для Фантазиона готовы, статьи написаны, баги исправлены. И всё же мы должны провести ЕЩЁ. ОДИН. ТЕСТ. Тест - это крайне важная и требующая ответственности штука, так что вы нужны нам, чтобы мы смогли предоставить ремастер блестящим и отполированным нашим фанам на Стиме. Хотфиксы - худший вид фиксов, так что мы хотим попытаться избежать их и сделать "Корону из листьев" настолько идеальной, насколько это возможно.

Для тех, кто УЖЕ присоединился к тесту:

Для тех, кто ХОЧЕТ присоединиться к тесту:

Если всё в билде окей - пожалуйста, скажите, что всё окей, не молчите! Молчание смущает. Киньте нам ЛС здесь, на Патреоне, или черкните коммент под этим постом или напишите нам (Гримм или мне) в Дискорде - как вам удобнее!

***

ENG

Well, guys, we at the finish line! 

We are planning to release the remaster in October 13 and we still badly need your help. All illustrations for Mindscape are done, all articles written, all bugs fixed. And still we have to make THE LAST. ONE. BETA TEST. It's higly important and responsible thing, so we need you to provide the shiny and polished remaster to our fans on Steam. Hotfixes is the worst kind of fixes, so we wanna try to avoid it and make "The Crown of Leaves" ideal as we can.


For all who ALREADY joined the test: 


For all who WANT to join the test: 

If everything in the build okay - please, tell us it's okay, don't be silent! Silence is confusing. Drop a PM message here on Patreon or write a comment under this post or reach us (Grimm or me) in Discord - anything you want! 

It's gonna be OK [THE LAST TEST + RELEASE DATE]

More Creators