😁😁😄...Както винаги точен и верен във всички Анализи..! За мен е Удоволствие и един вид Утеха..Благодаря за което. И на 2 ма Ви.!! 👏👏👏
Marieta Tsoneva
2023-10-19 18:39:00 +0000 UTC
Аз живея в Стара Загора не работя в Матриците но ходя на магистралата и ги подкрепям.Снощи спах там утре пак съм там.Трябва повече хора да ги подкрепят.Никой не са върнали.