Quick question [UPD]
Added 2020-06-20 16:43:17 +0000 UTCUPD
ENG
Lenses appeared as absolutely uncomfortable and laggy feature xD I can't even add a text, because it imeddiately causes compression error.
Okay, I'm trying to use Instagram instead now. We'll be sharing some WIPs there and here too (but here on Patreon will be more exclusive content of course). So - welcome!
RUS
Линзы показали себя вообще не самым лучшим образом - очень неудобно и страшно лагает xD Не могу даже текст добавить, потому что это вызывает ошибку со сжатием.
Ладно, теперь пытаюсь использовать Инстаграм. Будем делиться випками и тут, и там (но здесь на Патреоне экслюзивного контента будет, конечно, больше). Так что - добро пожаловать!
============================================
ENG
Do you like Lenses? Sometimes we forget about this feature, but it seems it can be fun. Would you love to see more of them and which kind of content do you prefer?
Some WIPs, jokes, sketches, videos maybe?
RUS
Нравятся ли вам Линзы? Иногда мы забываем про эту функцию, но, похоже, иной раз пользоваться ей бывает весело. Хотели бы вы видеть больше такого контента и что именно?
Процесс работы, шутейки, скетчи или, может быть, видео?