D=
Я этого не слышал... Я этого не слышал... х( Срочно включаю склероз >_>
PiecesOfEden-NCDBFG
2016-11-13 20:25:36 +0000 UTC
Комишонер попросил сделать темнее. Алсо она оказывается пожилого возраста :D
Skygracer
2016-11-13 17:07:40 +0000 UTC
Я думал что она светленькой будет)
Волосы просто шикарно вышли!
PiecesOfEden-NCDBFG
2016-11-13 16:24:15 +0000 UTC
No prob :D
Skygracer
2016-11-13 12:58:25 +0000 UTC
Sweeet, thank you!
Rayka Anna
2016-11-13 12:48:03 +0000 UTC
<a href="http://www.furaffinity.net/user/msabendroth/" rel="nofollow noopener" target="_blank">http://www.furaffinity.net/user/msabendroth/</a>
Here you go :D
Skygracer
2016-11-13 12:41:00 +0000 UTC
Ohh, may I know who the owner is? I will contact them directly :3
(Via PM if the owner want to keep anonymous)
Rayka Anna
2016-11-13 12:38:37 +0000 UTC
I do not own this character but I'm almost positive that the owner wouldn't mind if someone draws her. I'll ask permission and tell if they are OK with it.